• +(90) 282 650 07 14
  • Tütün Sk. Yavaş St. B Blok, D:3 Çorlu/Tekirdağ
  • info@akimotomasyon.com

İletişim

İletişim Bilgileri

Akim Otomasyon sektöründeki uzun yılların vermiş olduğu deneyimi ile siz değerli müşterilerine yüksek kalitede ürün, hizmet ve servis sağlamaktadır.

Ürün Sorgulama İçin: İhtiyacınız olan ürünleri sorgulamak ve temin etmek için bize mail yollayabilir, telefon edebilir ya da sayfa içerisindeki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size mümkün olan en kısa zaman zarfında geri dönüş sağlayacağız.

Projeleştirmek istediğiniz fikirleriniz İçin: Hayata geçirmek istediğiniz fikirleriniz veya mevcut sistemlerinizin revizyonları için bize mail yollayabilir, telefon edebilir ya da sayfa içerisindeki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa zaman içerisinde fikirlerinize dair uzman görüşümüzü sunacağız.

Herhangi bir Konuda Destek İçin: : Teknik destek, servis veya aklınıza takılan bir konuda uzman görüşüne ihtiyaç duyarsanız size en kısa zamanda geri dönebilmemiz için bize telefon edebilir, mail gönderebilir veya sayfa içerisinde bulunan iletişim formunu doldurarak yollayabilirsiniz.

Adres:

Muhittin Mh.Tütün Sk.Yavaş Sit. B Blok No:3 Çorlu, Tekirdağ

Telefon & E-mail

0282 650 07 14
info@akimotomasyon.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi    : 08:30 – 18:00
Cumartesi : 08:30 – 15:00